Site Rengi


Korona dan Korunun Hayatta Kalın
Corona Virüs Covit19 dan Korunmak İçin Mutlaka Dezenfekte Yaptırın Hayatınızı Koruyun
Evde Kalın Hayatta Kalın

KARASİNEK İLAÇLAMASI

KARASİNEK İLAÇLAMASI

Yaşam alanlarımızda en sık görülen rahatsızlıklardan birisi sinek rahatsızlığıdır. Her ne kadar doğaya katkıları olsa da ve ekosistem açısından döngüyü sağlayan canlılar olsa da bizler için çeşitli rahatsızlıklara sebep olmaktadırlar.

Zararlı haşerelerden bahsetmek istiyorum. Bunların en önemlisi olarak karasinekleri söyleyebiliriz.Karasinek uygulaması ile evinizde ya da iş yerinizde yani ilaçlama için istediğiniz yerin tam olarak dezenfekte edilmesini sağlamış oluruz.Karasinek ilaçlamasıyla ilaçlama yapmamızı istediğiniz bölgeyi dezenfeksiyon ilaçlama ile uzun süre koruma altına alabiliyoruz.Karasinek ilaçlamasını kokulu ve kokusuz olarak iki şekilde yapabiliyoruz. Açık olmayan alanlarda ulv ilaçlama yöntemiyle ortamı dezenfekte edebilme imkanımız bulunmaktadır.Bu yöntemin sıcak dönemlerde daha çok verimlilik sağladığını görüyoruz. Bu yüzden bu türü daha çok sıcak dönemlerde uygulamaya dökmeyi mantıklı buluyoruz.

Firmamız tüm böcek ve haşereler karşı olduğu gibi karasinek ve diğer tüm sinek türlerine rağmen Sağlık Bakanlığınca onaylı ilaçlama teknikleri ile mücadele gerçekleştirmektedir. Firmamızla 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman diliminde gerçekleştirilmesi için, kısa sürede en etkili, garantili ve kalıcı ilaçlama uygulamamızdan yararlanılması için iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Fuare İlaçlama Dezenfekte olarak sizlere iyi hizmet sunmak için buradayız.

2.002 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Bize Mesaj Gönderin