Site Rengi


Korona dan Korunun Hayatta Kalın
Corona Virüs Covit19 dan Korunmak İçin Mutlaka Dezenfekte Yaptırın Hayatınızı Koruyun
Evde Kalın Hayatta Kalın

BAHÇE İLAÇLAMA

BAHÇE İLAÇLAMA

Bahçeler mikroorganizmalar, sürüngen hayvanlar ve böcek türleriyle doludur. Bazen bu tarz hayvanların çevreye çeşitli zararları bulunmaktadır. Bunları engellemek için bahçe ilaçlaması ihtiyacı duyulur. Özellikle havaların ısınmasıyla ilkbahar ve yaz dönemlerinde bahçe ilaçlamasına çok fazla ihtiyaç duyulur. Çevreye ve sağlığa zararlı olması durumunda çeşitli haşerelere karşı bahçe ilaçlaması gerekmektedir. Bahçeler genellikle yeşillik alanlar, meyve ağaçları, çeşitli ağaç türleri ve farklı türde çeşitli hayvanlar bulundurmaktadır. Bahçelerde toprağa atılan çeşitli tohumlar da farklı haşere türlerinin çoğalmasına neden olmaktadır. Peki, sizlere bahçedeki haşere türlerinden bahsedeyim. Bahçelerde en sık görülen haşere türlerinden bazıları; kertenkele, çekirge, sivrisinekler, karafatma, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, akrep, salyangoz, pire, yılan olarak sayılabilir. Bu haşere türlerinden dolayı bahçeler dezenfekte ihtiyacı duyar.  Bahçede dezenfekte ilaçlamasına ihtiyaç duyulmaktadır.

   Bahçelerde çeşitli türlerdeki haşereler karma halinde bulunmaktadırlar. Dezenfekte için bu varlıkların yok edilmesi gerekiyor. Bu yüzden de profesyonel bahçe ilaçlamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bahçe ilaçlaması yapılmadan önce bahçede bulunan haşerelerin türlerini ve zararlarını yeterince tespit ederek daha sonrasında profesyonel bahçe ilaçlaması yapmamız gerekiyor. Bu durumda sizlere destek sağlamaktayız.

   Haşerelerden ve çevreye zarar veren çeşitli canlı türlerinden kurtulmak için aşağıdaki yöntemleri sağlayabiliriz;

1-)Jel İlaçlaması

2-)Sıvı İlaçlaması

3-)Kokusuz İlaçlama Hizmeti

4-)Kokulu İlaçlama Hizmeti

5-)Fare Düzenekleri

  Tüm bu konularda bizlerden destek almak için sizlere hizmetimiz açıktır. Sizlere nedenlerini ve yöntemlerini açıkladığımız bahçe ilaçlaması için İstanbul Fuare Dezenfekte olarak sizin yanındayız. Sadece 02122702285 numarasını aramanız yeterlidir.

1.290 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Bize Mesaj Gönderin