Site Rengi


Korona dan Korunun Hayatta Kalın
Corona Virüs Covit19 dan Korunmak İçin Mutlaka Dezenfekte Yaptırın Hayatınızı Koruyun
Evde Kalın Hayatta Kalın

EV İLAÇLAMA

EV İLAÇLAMA

Haşereler, kemirgenler, çeşitli böcek türleri insanların sağlığı ve çevre yönünden çeşitli zararlara yol açmaktadır. Özellikle yaşam alanımız olan evlerde haşereler başta olmak üzere çeşitli canlıları görmek sağlık açısından ciddi sorunlara sebep olmaktadır. Özellikle kan emerek beslenen canlıların oluşturacağı zararları düşününce ev ilaçlamasına ihtiyaç duyduğunuzu bir kez daha anımsamış olursunuz. Bu canlılara örnek olarak; pire, bit, fare, kertenkele, kene, kalorifer böceği, hamam böceği verilebilir.

   Özellikle pire haşeresinden bahsetmenin öneminin büyük olduğunu düşünüyorum. Pire, kan emerek beslenen, diğer haşerelerden yapı olarak daha küçük yapılı olan canlı türüdür. Çeşitli hayvanlar tarafından insanlara bulaşabilecek nitelikteki canlı türüdür. Kedi  piresi, köpek piresi gibi… Bu durumda bizim yaşama alanımızda pirelerin bulunması insan sağlığı açısından çeşitli zararlara yol açmaktadır. Yaşam alanımızın dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Ev ilaçlaması yaptırarak çeşitli haşere zararlarının önüne geçmiş olabilirsiniz. Bence bu neden sizi ev ilaçlamasına itecek en büyük nedendir. İnsan sağlığını riske atmamak için ev ilaçlaması ihtiyacı duymaktasınız.

   Ev ilaçlaması için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Hamam böceği gibi türlerde jel ilaçlaması uygulanırken pirede sıvı  ilaçlaması uygulanmaktadır. Yani bu bizim çeşitli yöntemler uyguladığımızı gösterir.

  Her ne kadar pireler ufak haşere olarak görülseler de ciddi sağlık sorunlarına yol açarlar. Gözle görülmesi ve fark edilmesi zordur. Isırdıkları zaman vücutta çeşitli hasarlar oluştururlar. Bunlardan yola çıkarak pire için ev ilaçlaması gerektiği anlaşılabilir. Isırdığı zaman ciddi bir kaşıntı hissiyatı oluşturur insan vücudunda. Kaşınan bölgede bir süreden sonra kızarıklık görülür. Bu tarz durumlara mağdur olmamak için öncesinde ev ilaçlaması yaptırmanın çok büyük faydası olacaktır.

  Havaların ısınması sebebiyle pireler daha çok ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden çok vakit kaybetmeden önlem almak amacıyla ev ilaçlaması yaptırmanız çok büyük avantaj sağlayacaktır. Her zaman güvenilir hizmetimizle yanınızdayız.

  Bu ilaçlama için maddi açıdan ekonomik olarak bir ücret hazırlamaktayız. Bunun için her zaman bize güvenebilirsiniz.

  Peki, bu ilaçlama türünü nerelerde uygulatabilirsiniz?

1-)Ev

2-)Rezidans

3-)Plaza Daire

4-)Apartman

5-)Bina

6-)Villa

7-)Site

8-)Dublex

9-)Triplex

10-)Garaj

11-)Sığınak

12-)Çatı

13-)Bodrum

14-)Kazan Dairesi

15-)Su Depoları

16-)Kiler

17-)Ambar

18-)Depo

Olarak sayılabilir.

  Yaşam alanlarınızın dezenfekte edilebilmesi için, daha sağlıklı bir yaşam alnı için, sağlığınıza herhangi bir tehdit oluşturmamak ve herhangi bir hastalıkla mücadele etmek durumunda kalmamak için ev ilaçlaması yaptırabilirsiniz. Bunun için İstanbul Fuare Dezenfekte olarak her zaman güvenilir hizmetimizle yanınızdayız. En kısa sürede ulaşmak için 05545790751 numarasını arayabilirsiniz.

413 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Bize Mesaj Gönderin