Site Rengi


Korona dan Korunun Hayatta Kalın
Corona Virüs Covit19 dan Korunmak İçin Mutlaka Dezenfekte Yaptırın Hayatınızı Koruyun
Evde Kalın Hayatta Kalın

FABRİKALARDA VE FİRMALARDA DEZENFEKSİYON İLAÇLAMALARI

FABRİKALARDA VE FİRMALARDA DEZENFEKSİYON İLAÇLAMALARI

Fabrikalar, gün boyu üretilen ürünlerin ve alınan teslimatların girdi çıktılarıyla haşerelerin, böceklerin ve zararlı pek çok canlının yoğunlukta olduğu bölgelerdir. Bu canlılar ( kemirgenler, haşereler, sürüngenler gibi) üzerinde pek çok zararı barındırmaktadır. Bunlarla ürünlere ve tesislere çok zarar vermektedirler. Bu bölgeler sürekli dezenfeksiyon gerektirmektedir. Fabrikalarda ve firmalarda çalışan ve bağlantı kuran insan sayısı fazla olduğu için insan sağlığı açısından çok daha dikkatli olunması gerekiyor. Bu yüzden ilaçlama gerektirmektedir. Biz bunun için sizlere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

   Yapıca büyük olan fabrikalara ve firmalara haşereler kolaylıkla girerek yuva yapabilmektedirler.  Bu zararlı canlılar duvarlardaki ve yerlerdeki çatlaklardan ve boşluklardan rahatça girebilmektedirler. Haşereler ve diğer zararlı canlılar su tüketimi yapmadan yaşayamamaktadır. Bu yüzden fabrikalardaki tuvaletler, hatalı kanalizasyon noktaları, su çeşmeleri gibi yerlerden tüketim ihtiyacını kaşılamaktadırlar. Su tüketimini karşılamanın yanında üremelerine de neden olmaktadır.

   Fabrika ortamları pek çok canlı için beslenme noktası olabiliyor. Çünkü pek çok zararlı canlı ve haşere karton , yapıştırıcı gibi maddelerden beslenmektedir. Bu tür maddeler onlar için tam bir beslenme noktası olabiliyor. Aynı zamanda gıda fabrikaları daha çok zararlı duruma düşürebiliyor bizi. Gıda fabrikaları pek çok haşere ve zararlı canlı için beslenme noktası olmakta en uygun olabiliyor.

   Özellikle kemirgenler ve hamamböcekleri saklanabilmek açısından karanlık ve ufak bölgeleri severler. Özellikle yerlerdeki küçük çatlaklar ve boşluklar zararlı canlılar için üreme yerleridir. Çalışanların yemek yedikleri yerler de zararlı yerler için sayılabilir. Özellikle yemek yedikten sonra kalan kırıntılarda zararlı canlıların üremesi çok fazla görülmektedir. Bu tarz yerler dezenfeksiyon ve ilaçlama gerektiren en önemli yerlerdir. Saydığımız bu sebeplerin sizi ilaçlama konusunda gerekli olduğunu düşünmenize teşvik edeceğini düşünüyorum.

  Bu ilaçlamayı yaparken sizlere sunacağımız hizmette üç aşama takip ediyoruz. Kapsamlı muayene – uygulama – izleme olarak devam ediyoruz.

   Eğer ilaçlama yapmazsanız fabrikalarınızda ve firmalarınızda  ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalacağınızla ilgili konuşmak istiyorum. Markanız ve şirketiniz itibar kaybı görecektir en önemli olarak. Hammadelerde çıkan sorunlar yüzünden maddi kayıplar yaşamak zorunda kalacaksanız. Maddi kaybın ne derecede ö-olabileceği ile ilgili yorum dahi yapamıyorum. Gerekli hijyen sağlanmadığı için müşteri kaybı yaşayacaksınız. Karşı taraf memnun kalmadığı için tazminat talepleri olabilir. Burada yine maddi bir kayıp yaşama durumunuz söz konusu olabilir. Hijyenin ihlalinden ötürü çeşitli davalara mağdur kalabilirsiniz. Çalışanlar hijyenden ötürü motivasyon kaybı yaşayabilir. Motivasyon kaybından ötürü de işleyişte gerileme gibi bir durum söz konusu olabilir. Üretimde aksama yaşama durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Eğer bu tarz sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız 7/24 saat boyunca 05545790751 numarasını arayabilirsiniz.

1.363 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Bize Mesaj Gönderin