Site Rengi


Korona dan Korunun Hayatta Kalın
Corona Virüs Covit19 dan Korunmak İçin Mutlaka Dezenfekte Yaptırın Hayatınızı Koruyun
Evde Kalın Hayatta Kalın

FARE İLAÇLAMASI

FARE İLAÇLAMASI

Fare kemiksiz yapısıyla esnek bir vücuda sahip memeliler grubunda bir hayvan türüdür. Her türlü delikten ve boşluktan girip çıkabilen hareketli hayvanlardır. Türlerine göre renkleri de değişkenlik gösterir. Farelerin keskin dişleri vardır yani kemirgendirler. Taş, plastik, tahta gibi sert cisimleri bile kemirebilecek kadar kuvvetli kemirme özelliklerine sahiptirler. Kulakları duyma yetisi bakımından çok hassastır. Genelde kirli alanlarda yaşayan fareler bir çok çeşidine göre de farklı yerlerde yaşayabilirler. Fareler buldukları ve sindirebildikleri her şeyi tüketebilme özelliğine sahiptirler.
Peki bu farelerin zararlarından bahsedecek olursak nasıl bahsederiz?
Aç kaldıklarında insanları ısırdıklarını ve insanların organlarını kemirdiklerini biliyor muydunuz?
İşte bu yüzden ev ve iş yerlerinde ilaçlama ihtiyacı duyulur.Daha sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşayabilmek adına hepimiz ilaçlamaya ihtiyaç duyarız. Fareler, ilaçlama olmadığı taktirde insanlarda pek çok hastalığa neden olmaktadırlar.Biraz da bunlardan bahsetmekte fayda var.
Fareler Leptospirosis, Selmonella, Brucellosis, Kuduz ve Şap gibi bir çok hastalığı yayarak büyük tehlikelere neden olmaktadırlar. Aynı zamanda günümüzde yaygın olarak görülen Korona virüsün de farelerden olabileceği şeklinde bir söylenti bulunmaktadır. Bu yüzden fare konusunda biraz daha tedbirli olmakta fayda var. Fareler her ne kadar memeliler grubuna dahil olsalar da böcekler gibi hızlı bir şekilde üreme özelliğine sahiptirler. Bu da sizin ilaçlama yaptırarak daha kolay dezenfekte edebilmeniz açısından bizi tercih etmeniz için bir sebep olabilir.
Basit ilaçların olumlu ve verimli bir sonuç vermesi imkansızdır. Bu yüzden daha etkili olması açısından ilaçlama dezenfekte olmasını sağlayacak en etkili yöntemdir.


Bunun yanında bireysel olarak yapılan önlemler de etkili ve verimli bir sonuç vermeyecektir. Kemirgen hayvanlarla tek başına mücadele etmek isteyenlerin yaptığı en büyük hatalardan birisi de yanlış bir şekilde fare zehirlemesidir. Bunun için tek başına mücadele etmek doğru sonuçlar doğuramayabiliyor.
Bu durumda fare ilaçlaması bizim için en etkili yöntem olarak görülmektedir.


Hem sağlığınız açısından hem hijyenik olması açısından en büyük tercihlerinizden biri olabiliriz.
Bizleri böyle bir konuda önlem almak açısından arayabilirsiniz.
İstanbul Fuare İlaçlama Dezenfekte olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Hemen ulaşmak için 05545790751 numarasını arayabilirsiniz.

1.008 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Bize Mesaj Gönderin